Technik grafiki i poligrafii cyfrowejTechnik grafiki i poligrafii cyfrowej jest potrzebny niemal w każdej agencji reklamowej oraz we wszystkich firmach wydawniczych.
Technik informatyk

Technik informatyk posiada umiejętność projektowania, zarządzania sieciami oraz zasobami komputerowymi.

Technik obsługi turystycznej

Realizuj swoje pasje, poznawaj ciekawe miejsca, odkrywaj nowe możliwości, wykorzystaj swoją szansę, zostań technikiem obsługi turystycznej.

Technik spedytor

Kończąc ten kierunek jesteś przygotowany do wykonywania zadań w zakresie organizacji transportu i spedycji na rynku krajowym i zagranicznym.

Liceum pedagogiczno psychologiczne

Kierunek, którego celem jest wstępne przygotowanie osób do podjęcia w przyszłości wszelkich zawodów opartych na kontakcie interpersonalnym i świadczeniu pomocy.

Liceum strażackie

Zawód strażaka cieszy się ogromnym prestiżem społecznym. Ludzie poświęcający się tej pracy to osoby odpowiedzialne, odważne i w pełni profesjonalnie przygotowane do pełnienia swoich obowiązków.

Technik ekonomista

Organizuje pracę biura firmy, oblicza wskaźniki niezbędnych do określenia sytuacji ekonomiczno-finansowej firmy, analizuje koszty i przychody oraz określa propozycje ich poprawy, analizuje rolę i pozycję konkretnej firmy na rynku, samodzielnie wykonuje lub organizuje zadania w zakresie: zaopatrzenia, magazynowania materiałów i gotowych produktów,

transportu i przede wszystkim sprzedaży towarów i usług, dobiera i oblicza wskaźniki określające kondycję ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa.